Virš 800 sportininkų iš 46 Lietuvos kyokushin karate klubų lapkričio 24 dieną susirinko į Kėdainių areną, kur vyko Lietuvos moksleivių taurės varžybos.

Masiškiausiose pagal dalyvių skaičių sezono varžybose, Jurbarko sporto klubą „Kumite“ atstovavo 10 jurbarkiečių: Benas Jonaitis (U10, -30 kg), Karolis Šimkūnas (U12, -45 kg), Matas Žilaitis (U12, -45 kg), Audronė Kubiliūtė (U14, -50 kg), Rugilė Trumpickaitė (U11, -40 kg), Eimantas Jakubaitis (U16, -65 kg), Naglis Žilaitis (U16, -65 kg), Tajus Trumpickas (U16, +75 kg), Matas Matonas (U12, +60 kg), Ieva Skilinskaitė (U12, -45 kg).

Pirmame rate priešininkus įveikė Tajus Trumpickas, Naglis Žilaitis, Rugilė Trumpickaitė, tačiau sekančiame etape teko pripažinti pajėgesnių varžovų pranašumą.

Ant prizininkų pakylos Kėdainiuose lipo jurbarkietis Karolis Šimkūnas, kuris svorio kategorijoje -45 kg tarp 10 dalyvių buvo geriausias: kovose įveikęs tris priešininkus iš Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių iškovojo čempiono vardą. Toje pačioje (-45 kg) svorio kategorijoje bronzos medalį iškovojo Matas Žilaitis, kuris tik pusfinalyje pralaimėjo pajėgesniam kovotojui iš Kretingos.

Bronzos medaliais pasipuošė dar du trenerio Artūro Enčerio auklėtiniai: Audronė Kubiliūtė ir Benas Jonaitis. Lengviausioje berniukų svorio kategorijoje kovojęs jurbarkietis Benas, tarp 14 dalyvių įveikė varžovus iš Tauragės bei Klaipėdos – pusfinalyje jam kelią link aukso užkirto pajėgesnis priešininkas iš Kėdainių.

(P.S. Kopijuoti tekstą (be nuorodos į svetainę) griežtai draudžiama)