Kėdainiuose balandžio 23 dieną vyko Lietuvos kyokushin karate jaunučių čempionatas, kuriame dalyvavo 350 sportininkų. Ypač šis čempionatas  sėkmingas  buvo jurbarkiečiui Ignui Taurazevičiui. Trenerio Artūro auklėtinis svorio kategorijoje iki 75 kg tapo šios kategorijos čempionu. Į namus Ignas parsivežė taurę, medalį, pateko į Lietuvos jaunučių rinktinę ir gavo tiesioginį bilietą į Europos jaunučių čempionatą, kuris šiemet lapkričio mėnesį vyks Lenkijoje Kielce mieste.

Igno svorio kategorijoje išviso kovojo 10 sportininkų. Mūsiškis čempiono titulą iškovojo įveikdamas 4 varžovus.

Čempionate 16 metų amžiaus grupėje be Igno dar 3 klubo sportininkai Radvilė Bendžiūtė, Aivaras Aleksandravičius, Domantas Sičiovas siekė apdovanojimų, tačiau jiems nepasisekė.

Kitoje, 13-14 metų amžiaus grupėje klubas delegavo 10 sportininkų, iš kurių 4 grįžo su apdovanojimais. Simona Alijauskaitė, kurios svorio kategorijoje nedalyvavo nei viena sportininkė iškovojo pirmą vietą. Vicečempionu svorio kategorijoje +70 kg tapo Aivaras Klimas, įveikęs du priešininkus. Po vieną priešininką įveikė Arnas Ambrozaitis ir Eimantas Mačiulis, kurie pasipuošė bronzos medaliais.