Balandžio 8 dieną Danijoje Roskildės mieste vyko Europos kyokushin karate jaunių (16-18) čempionatas. Itin sėkmingas šis čempionatas buvo klubo „Kumite“ atstovams Mariui Lukšiui ir Darijai Lauraitytei. Abu patekę į Lietuvos jaunių rinktinę čempionate iškovojo medalius.

Trenerio Artūro auklėtinis Marius svorio kategorijoje iki 80 kg pranoko visus savo varžovus ir iškovojo aukso medalį. Marius įveikė 3 priešininkus  - lenką, ukrainietį ir gruziną. Šioje kategorijoje kovojo išviso 10 sportininkų. 2016 metais Marius Europoje liko trečias, o šiemet bronzą iškeitė į aukščiausios prabos medalį – aukso.

Trenerio Rolando auklėtinė Darija svorio kategorijoje iki 55 kg iškovojo bronzą. Darijai tai buvo pirmos tokio aukšto lygio varžybos. Šioje kategorijoje kovojo 12 sportininkių. Iki pusfinalio mūsiškė palaužė šveicarę ir ukrainietę, tačiau pusfinalyje teko pripažinti pajėgios vengrės, kuri  ir tapo šios kategorijos nugalėtoja pranašumą.

Lietuvos jaunių rinktinė turėjo maksimalų skaičių visose 10 svorio kategorijų – po du sportininkus, iš kurių 14 iškovojo prizines vietas. Medalių įskaitoje Lietuva užėmė pirmą vietą, antroje palikdama Vengriją.

Išviso Europos čempionate jaunių amžiaus grupėje dalyvavo per 200 sportininkų iš įvairių valstybių.