Kėdainiuose kovo 4 dieną vyko Lietuvos kyokushin karate kata čempionatas. Dėl aukso medalių visose amžiaus kategorijose kovojo per 170 sportininkų.

Jurbarko klubui atstovavo 14 sportininkų. Sėkmingiausiai šįkart sekėsi Aivarui Aleksandravičiui ir Airidui Sutkui, kurie iškovojo sidabro medalius. Aivaras varžėsi jaunučių grupėje. Devynių dalyvių grupėje Aivaras nugalėjo du atstovus iš Klaipėdos. Tiek pat varžovų įveikė ir Airidas (vaikų grupė).

Bronzos medaliais džiaugėsi Dalius Jakštys (vaikų grupė), įveikęs vieną varžovą ir Sandra Kringelytė (suaugusiųjų grupė).

Kitiems mūsiškiams – Radvilei Bendžiūtei, Edvardui Janučiui, Matui Matonui, Eimiui Pocevičiui, Simonai Urbutytei, Ramūnui Valaičiui, Vytautui Fiodorovui, Ignui ir Karoliui Šimkūnams bei Matui Žilaičiui, šįkart nepasisekė.