„Kyokushin karate nėra vien tik sportas. Šioje sporto šakoje ne viskas remiasi į varžybas ir jų rezultatus. Tai yra gyvenimo būdas. Savotiškas gyvenimo kelias su savita filosofija. Nesvarbu ar tau trisdešimt ar šešiasdešimt metų – niekada nėra vėlu atrasti save kyokushin karate sporte“ – taip teigia Lietuvos kyokushin karate federacijos prezidentas Vidmantas Poškaitis. Ir jis visiškai teisus. Tai  įrodė du jurbarkiečiai, klubo „Kumite“ sportininkai Linas ir Ilma, kurie vasario 4 dieną vyko į Kėdainius laikyti kyokushin karate kvalifikacinio atestacinio egzamino.

(Foto: Ilma ir Linas su egzaminų komisijos nariu P.Klapatausku (5 Dan).

Read more: Linas ir Ilma palypėjo laipteliu aukščiau

Klubo "Kumite" sportininkai sausio 27 dieną laikė kvalifikacinį atestacinį kyokushin karate diržų gynimo egzaminą. Sveikiname 82 sportininkus, kuriems įteikti diplomai, suteikiantys teisę ryšėti aukštesnio rango diržą. Sportininkus egzaminavo kyokushin karate egzaminų komisijos narys Valius Rudys. Daugiausia karatistų, net 35 gynė savo pirmąjį  diržą (10 kyu). Sportininkus egzaminui paruošė 4 klubo treneriai: Artūras Enčeris, Rolandas Kringelis, Simona Urbutytė ir Sandra Kringelytė.

(foto: 6-5 kyu išlaikę klubiečiai). Daugiau nuotraukų foto galerijoje.

Vidurio Lietuvos kyokushin karate taurės varžybos, vykusios gruodžio 2 dieną Jurbarke sukvietė per 350 kyokushin karate kovotojų iš 11 Lietuvos kyokushin karate klubų. Be šeimininkų Jurbarko klubo „Kumite“ varžybose dalyvavo Šiaulių, Kauno, Jonavos, Alytaus, Marijampolės, Klaipėdos klubai.

 

Read more: Klubas „Kumite“ iškovojo I vietos komandinę taurę

Lapkričio 25 dieną Kuršėnuose vyko Kuršėnų kyokushin karate taurės varžybos, kuriose dalyvavo apie 100 sportininkų iš Vilniaus, Panevėžio, Šiaulių, Kuršėnų, Jurbarko, Raseinių kyokushin karate klubų.

 

Read more: 7 prizinės vietos Kuršėnuose

Lenkijoje Kielce mieste lapkričio 11 dieną vyko Europos kyokushin karate jaunučių (U16) ir jaunimo (U22) čempionatas, kuriame dalyvavo apie 400 kovotojų iš 22 Europos valstybių. Lietuvius pagal dalyvių skaičių aplenkė tik šeimininkai lenkai. Lietuvą atstovavo 52 sportininkai.

Read more: Ignui – Europos jaunučių čempionato bronza

Jungtinė klubo „Kumite“ ir KKSC komanda lapkričio 4 dieną  vyko į gausiausias pagal dalyvių skaičių metų kyokushin karate varžybas – „Moksleivių taurė 2017“. Kėdainiuose surengtose varžybose dalyvavo per 650 sportininkų iš įvairių Lietuvos kyokushin karate klubų.  Mūsų komandą sudarė 22 sportininkai: 11 jurbarkiečių ir 11 raseiniškių.

 

Read more: Gausiausiose metų varžybose – 8 medalių komplektai

Klubo  “Kumite” ir KKSC sportininkai spalio 21 dieną dalyvavo Kauno atvirame kyokushin karate kata rungties čempionate. Nors dalyvių skaičius nebuvo didelis (apie 70), tačiau dėl čempiono vardo vyko įnirtingos kovos.

Read more: Kaune – 4 vicečempionai

Spalio 14 dieną Jurbarko kūno kultūros ir sporto centras kartu su klubu „Kumite“ organizavo kyokushin karate taurės varžybas, kuriose dalyvavo jaunieji sportininkai iš Jurbarko, Skaudvilės, Raseinių, Marijampolės ir Raudondvario. Susirinkusius varžybų dalyvius ir jų palaikymo komandas sveikino LR seimo narys Ričardas Juška bei Jurbarko klubo „Kumite“ prezidentas Artūras Enčeris.

Read more: Jurbarkiečiams 9 medalių komplektai

Rugsėjo 30 dieną Kaune pirmą kartą buvo surengtas „Kaunas Open 2017“ turnyras. Debiutavęs tarptautinis turnyras sukvietė virš 400 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos bei Lenkijos. Dėl apdovanojimų ant tatamio kovojo vaikai ir jaunimas nuo 10-ies iki 21-erių metų, suskirstyti į septynias amžiaus grupes.

Jurbarko klubą atstovavo 26 sportininkai: 20 dalyvių dešimties – keturiolikos metų amžiaus grupėje ir 6 šešiolikos – dvidešimt vienerių metų amžiaus grupėje.

 

Read more: Sezono varžybų startas – Kaune

Friday the 23rd. Custom text here - Templates Joomla 3.3