Liepos 1 dieną kvalifikacinio diržo laikymo egzaminu klubo „Kumite“ sportininkams baigėsi 2016-2017 metų sezonas.  Egzaminą laikė 56 sportininkai:  28 Jurbarko, 19 Raseinių ir 9 Raudondvario. Egzaminuojami 4 Dano meistro Andriaus Macijausko 55 klubiečiai apgynė aukštesnio rango diržą. Šįkart, egzaminas buvo nelengvas – bet kuo jis sunkesnis, tuo vertingesnis tampa diržas.

Read more: Karatistai baigė sezoną

Per  1000 sportininkų iš 7 šalių birželio 25 dieną susirinko į Klaipėdoje vykusias Baltijos kyokushin karate taurės – „Vilties kova 2017“ varžybas.  Be sportininkų iš Lietuvos šiose varžybose dalyvavo kovotojai iš Latvijos, Estijos, Rusijos, Lenkijos, Olandijos ir Švedijos.

Read more: 4 jurbarkiečiai Klaipėdoje tapo čempionais

Jurbarke gegužės 13 dieną vyko Lietuvos kyokushin karate jaunimo (U22) čempionatas ir suaugusiųjų taurės varžybos.

Read more: Linui atiteko suaugusiųjų taurės bronza

4 Lietuvos kyokushin karate klubai – Marijampolės „Tornadas“, Kuršėnų „Dao“, Kauno „Kariai“, Jurbarko „Kumite“, per 100 sportininkų balandžio 29 dieną susirinko į Raseinius, kur vyko Raseinių rajono savivaldybės kyokushin karate taurės varžybos.

Read more: Raseiniuose 17 čempionų

Kėdainiuose balandžio 23 dieną vyko Lietuvos kyokushin karate jaunučių čempionatas, kuriame dalyvavo 350 sportininkų. Ypač šis čempionatas  sėkmingas  buvo jurbarkiečiui Ignui Taurazevičiui. Trenerio Artūro auklėtinis svorio kategorijoje iki 75 kg tapo šios kategorijos čempionu. Į namus Ignas parsivežė taurę, medalį, pateko į Lietuvos jaunučių rinktinę ir gavo tiesioginį bilietą į Europos jaunučių čempionatą, kuris šiemet lapkričio mėnesį vyks Lenkijoje Kielce mieste.

Read more: Ignas iškovojo kelialapį į Europos čempionatą

Balandžio 8 dieną Danijoje Roskildės mieste vyko Europos kyokushin karate jaunių (16-18) čempionatas. Itin sėkmingas šis čempionatas buvo klubo „Kumite“ atstovams Mariui Lukšiui ir Darijai Lauraitytei. Abu patekę į Lietuvos jaunių rinktinę čempionate iškovojo medalius.

Read more: Marius Danijoje tapo čempionu

Per 350 sportininkų balandžio 1 dieną susirinko į Tauragę, kur vyko Lietuvos kyokushin karate vaikų čempionatas. Kiekvienais metais daugėjant dalyvių skaičiui kiekvienoje amžiaus grupėje  didėja  ir konkurencija dėl aukščiausių apdovanojimų.  Šiais metais dėl čempiono vardo grupėse kovojo po 10-14 sportininkų.

 

Read more: Tauragėje 4 prizininkai

Kėdainiuose kovo 4 dieną vyko Lietuvos kyokushin karate kata čempionatas. Dėl aukso medalių visose amžiaus kategorijose kovojo per 170 sportininkų.

 

Read more: Lietuvos kyokushin karate kata čempionato rezultatai

Vasario 11 dieną Jurbarko KKSC ir klubas „Kumite“ organizavo Jurbarko rajono kyokushin karate vaikų-jaunučių kata pirmenybes, kuriose dalyvavo sportininkai iš Jurbarko, Raseinių ir Ariogalos. Per 40 sportininkų rungėsi dėl čempiono vardo kata rungtyje. Apskritai, kata pirmenybės Jurbarke buvo surengtos pirmą kartą.

Read more: Rezultatai iš kata pirmenybių

Lietuvos kyokushin karate federacija vasario 5 dieną Vilniuje organizavo Lietuvos jaunių čempionatą, kuriame jėgas išbandė per 100 kovotojų iš įvairių Lietuvos klubų. Sportininkai kovojo ne tik dėl čempiono vardo, bet ir patekimo į Lietuvos jaunių rinktinę.

Read more: Marius vyks į Europos čempionatą

Friday the 22nd. Custom text here - Templates Joomla 3.3