Vasario 16 d. išvakarėse Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko atviros Jurbarko rajono vaikų, jaunučių ir jaunių kyokushin karate pirmenybės.

Vasario 1 dieną vyko kvalifikacinis kyokushin karate diržų gynimo egzaminas.  Klubo „Kumite“ vadovo ir trenerio Artūro Enčerio sportininkams teko parodyti ne tik techniką, bet ir fizinį pasiruošimą. Laikantiems 6 kyu egzaminą buvo būtina atlaikyti ir 10 kovų.

Virš 800 sportininkų iš 46 Lietuvos kyokushin karate klubų lapkričio 24 dieną susirinko į Kėdainių areną, kur vyko Lietuvos moksleivių taurės varžybos.

Spalio 26 dieną Jurbarke vyko tradicinės kasmetinės Jurbarko sporto klubo „Kumite“ organizuojamos ir vykdomos Vidurio Lietuvos kyokushin karate taurės varžybos. Į jas susirinko per 300 sportininkų iš 14 Lietuvos kyokushin karate klubų.

(Foto: čempione tapusi jurbarkietė Aistė Eigėlytė (raudona liemenė) ) 

Spalio 12 dieną Garliavoje vyko tradicinės kasmetinės varžybos “Kaunas Open 2019”, kuriose dalyvavo 500 kyokushin karate kovotojų iš Lietuvos, Danijos, Lenkijos ir Latvijos. Varžybos ypatingos tuo, jog dalis jose surinktų lėšų skiriamos vaikams, kovojantiems su onkologine liga.

(Foto: vicečempionu tapęs jurbarkietis Benas Jonaitis)

Tradiciškai, kiekvienais metais baigiantis varžybų sezono maratonui klubas „Kumite“ organizavo vasaros stovyklą.

Wednesday the 26th. Custom text here - Templates Joomla 3.3